Jak może wyglądać Twój dzień ze Smart Home

Gdy słońce pojawia się na horyzoncie i zagląda do Twojej sypialni

Ty nie musisz wstawać, przecież jest dopiero 4:30 a Twoje rolety automatycznie zasłoniły się na wieczór.

Jednak nieubłaganie o 6:00 budzik zaczął dzwonić

Zatem podnosisz swój telefon z ładowarki indukcyjnej i w tym momencie…

Zaprogramowana automatyka poranna zaczyna Twój dzień

Rolety podnoszą się o 30% do góry aby wpuścić nieco słońca do Twojej sypialni,

a okno w kuchni uchyla się by wpuścić ranne orzeźwiające powietrze w momencie jak będziesz pił swoją ulubioną kawę, bo przecież czajnik już automatycznie gotuję wodę.

 

Na tablecie wyświetlą Ci się wszystkie najważniejsze dla Ciebie informacje jak plan dnia, spotkania, przypomnienia. Możesz również poprosić asystenta by Ci je przeczytał bądź sprawdził pogodę na dziś.

Ty w między czasie udajesz się do łazienki

A tam światło zapala się tylko na 60% swoich możliwości, kinkiet przy lustrze tylko w momencie jak się do niego zbliżysz. A nad wszystkim czuwa czujnik wilgotności i temperatury, który włączy wentylator, otworzy okno, załączy osuszacz lub grzejnik gdy nadejdzie potrzeba.

Nie martw się o zalanie, w każdej łazience masz czujnik wycieku, który połączyliśmy z głównym zaworem w Twoim domu aby w chwili awarii odciął wodę.

Wróć zjeść posiłek, Smart Home Ci w tym pomoże

Specjalnie dla Ciebie ustawimy automatykę w kuchni, aby badała jakość powietrza, włączała okap, oczyszczacz powietrza, klimatyzację czy zwykłe radio. System będzie sprawdzał czy w tej chwili potrzebujesz jasnego światła czy wystarczy podszafkowa listwa LED. Skup się na swoich przyjemnościach, pozwól nam zająć się resztą.

O czujnikach i włącznikach szybko zapomnisz

Masz w domu zainstalowane masę czujników m.in. czujki ruchu wykrywające, w którym pomieszczeniu jesteś, czy wchodzisz tam na chwilę czy spędzasz więcej czasu. Uwierz, szybko o nich zapomnisz, instalujemy je w najmniej widoczny sposób. System, który zostawiamy w Twoich rękach nawet po odbiorze wciąż dostosowujemy pod Twój styl życia, który wiadomo, może się zmieniać!

Stało się, pora wyjść do pracy…

Co się dzieje gdy zamykasz drzwi? Po pierwsze zamykasz je za pomocą inteligentnego zamka, więc nie potrzebujesz już dłużej kluczy, wystarczy dobrze zabezpieczony Twój telefon lub odcisk linii papilarnych.

Zatem system dostał informację, że opuściłeś dom, więc do dzieła!

Twój Smart Dom ma jeszcze dużo do zrobienia pod Twoją nieobecność…

Masz rolety antywłamaniowe? Zaprogramujemy aby się zamknęły. Zostawiłeś gdzieś zapalone światło? Nie martw się, wszystkie światła się właśnie wyłączyły. Nie zamknąłeś okna? System go domknie, ewentualnie poinformuje, abyś wrócił i zamknął. Pora posprzątać, automatyczny robot lub mop wyjeżdżają do pracy podobnie jak Ty. Klimatyzacja była włączona? Piec CO również? Automatyka zajmie się tym i je wyłączy aby niepotrzebnie rachunków nie podbijać.

Na koniec załączy się zdefiniowany alarm, bądź spokojny o swoją nieruchomość.

Czy Twój dom jest samotny gdy Cię w nim nie ma? Absolutnie!

Wszystko masz pod ręka, a w zasadzie na ekranie swojego telefonu. Wszelkie powiadomienia od razu dostajesz na telefon, tak samo jak zdefiniowani przez Ciebie użytkownicy, domownicy, żona, mąż, kochanka etc.

Kurier czy listonosz, gość czy członek rodziny, wszystkich zidentyfikujesz

Dzięki temu, że pozwoliłeś nam zamontować kamery na Twojej posesji jesteś teraz w stanie sprawdzać co się dzieje wokoło. Dodaliśmy jakieś wewnątrz domu? To świetnie, możesz obserwować i mówić do swojego pupila.
A teraz sytuacja jak dzwoni do Twojego nowego Wideodzwonka kurier z paczką, wtedy natychmiast system łączy się z Twoją komórką abyś mógł powiedzieć mu, że otwierasz furtkę i aby pozostawił paczkę za ogrodzeniem. Martwisz się czy ją zamknął? Czujnik Ci o tym powie.

A co gdy przyjechała kochana teściowa co kluczy nie posiada? To od Ciebie zależy czy zdalnie mamusię wpuścisz przez furtkę i drzwi do domu czy akurat w ten deszczowy dzień wszystko zwiodło.

Udało się, przeżyłeś kolejny dzień w pracy, koniec na dziś, pora wracać do domu!

Stacja pogodowa i czujniki naświetlenia już rozwinęły markizę by słońce nie nagrzewało pomieszczeń. System 30 min przed Twoim powrotem zaczyna grzać lub chłodzić pomieszczenia. Gdy jesteś kilka metrów of furtki ona automatyczne się otwiera, tak samo jak zamek w drzwiach, który jest zaprogramowany, że po wejściu automatycznie zarygluje za Tobą drzwi. Wchodzisz do swojego domu, w który w zaprogramowanych pomieszczeniach włącza oświetlenia a w tych co mniej przebywasz, oświetlenie podąża za Tobą.

Czas na zasłużony relaks po ciężkim dniu

Każdym oświetleniem możesz sterować poprzez zdefiniowane sceny. Pamiętaj, że odpowiednie oświetlenie w pomieszczeniu pozwala Ci się zrelaksować i wyciszyć lub włączyć ostatnie zapasy skumulowanej energii by iść poćwiczyć bądź napisać kolejny rozdział Twojej powieści kryminalnej. Wiadomo, Możemy takie oświetlenie dobrać do Twojego stylu życia i planu dnia. Czy nie było by przyjemnie wcisnąć jeden zaprogramowany przycisk na włączniku światła, który spowoduje, że światło przygaśnie, TV włączy ulubiony kanał a EKO kominek zapłonie?

Zastanawiałeś się co się dzieje w Twoim Smart Housie w nocy? Już wyjaśniamy

Pomijając szybkimi krokami wszelkie elementy, które następują przed tym zanim skierujesz się do sypialni. A skupiając się na tym co się dzieje po przekroczeniu tych ostatnich tego dnia drzwi, naciśnij ten przycisk, albo nie, zróbmy automatyzację, po tej godzinie gdy wchodzisz do sypialni zapalają się lampki przy łóżku, masz ten czas dla siebie. Gdy zdecydujesz się iść spać, odłóż tel na stację ładowania indukcyjnego lub naciśnij ten wyznaczony przycisk. Wszystkie światła w domu zgasły i włączyła się ochrona nocna, teraz gdy ktoś otworzy wskazane drzwi lub okna lub system wykryje ruch w wyznaczonych pomieszczeniach, natychmiast Cię o tym powiadomi. Ty śpij spokojnie, jak już odchowałeś dzieci. Jeżeli nie jesteś tym szczęściarzem, to pamiętaj, że ustawiliśmy tak automatyzację, że gdy Twoje dziecko postanowi wstać z łóżka to zapali się delikatnie światło aby wiedziało gdzie iść i dokąd, a dokąd to wiadomo, do Twojego łożka by zabrać Ci większą część tego wygodnego materaca.

Zmieniamy coś? Zapewne, człowiek się zmienia jego styl życia też

Jesteśmy po to by ułatwić Ci życie, nie utrudniać. System ma służyć Tobie a nie Ty masz się dostosowywać pod niego. Zaufaj naszemu doświadczeniu, daj się poznać a my uszyjemy na wymiar Twój nowy Smart Świat.

Skontaktuj się z nami, spotkajmy się na Twojej inwestycji, sprawdźmy możliwości i omówmy wymagania jakie nam i nowemu Smart Domowi stawiasz.

    Pola z * są wymagane!