W jakich usługach się specjalizujemy i co możemy zaoferować

Wykonujemy projekty Smart Home oparte na naszej wiedzy, doświadczeniu i przeprowadzonych wdrożeniach. Potrzebujesz abyśmy zaprojektowali nieruchomość pod kątem wdrożenia systemu Smart, zatem zapraszamy do kontaktu

Niestety spotykamy się z sytuacjami gdzie Inwestorzy są niezadowoleni z usług lub realizacji innej firmy i zgłaszają się do nas w celu dokończenia, poprawy lub przeprogramowania istniejącego systemu Smart Home. Takie usługi również świadczymy, zachęcamy do kontaktu

Masz już konkretny pomysł na swój Smart Home a brakuje Ci doświadczonych osób, które go wdrożą? Nie ma sprawy zapraszamy do kontaktu, w cenie wdrożenia będziesz miał konsultacje co można usprawnić, co dodać a co zmienić

Jeżeli szukasz doświadczonych ludzi, którzy przyjadą, zamontują, uruchomią i pokażą jak używać Twój nowy wideodomofon to właściwie trafiłeś

Możemy wdrożyć systemy, które są zgodne ze Smart Home ale również systemy niezależne. Mamy za sobą wdrożenia dużych systemów  monitoringu CCTV IP w ilości 70 a nawet 120 kamer. Znamy się na doskonale na tych systemach i zawsze możemy zaoferować Ci systemy budżetowe, ze średniej półki, jak i produkty premium.

Mamy za sobą wiele wdrożeń związanych z sieciami bezprzewodowymi z centralnym systemem zarządzania i AccesPointami rozmieszczonymi w całym budynku, systemy z niezależnymi AccesPointami, Systemy Mesh wyposażone w wiele satelit. Zajmujemy się również sieciami przewodowymi w technologiach 1 GBit/s, 10 GBit/s, 40 Gbit/s i 100 GBit/s. Jesteśmy partnerem technologicznym takich producentów jak HPE Aruba, Netgear, Cisco, Tenda, Ubiquity, Huawei.

Przy wdrażaniu Smart Home jesteśmy świadomi, że często trzeba coś wywiercić, przekuć ścianę, pociągnąć dodatkowy przewód, poprawić elektrykę, zaszpachlować, przytrzeć i pomalować. Nie ma dla nas żadnego problemu. Wszystkie te elementy wykonujemy i nie trzeba wołać drugiej ekipy budowlanej.

Posiadamy odpowiednie uprawnienia i doświadczenie aby przeprowadzać prace elektryczne i niskonapięciowe przy wdrożeniach systemów Smart Home. Instalacje elektryczne nie stanowią dla nas żadnego problemu. Gdy trzeba będzie zastosujemy dodatkowe gniazdko, przedłużacz, wyprowadzenie punktu lub zlutujemy i zastosujemy się do schematu elektronicznego.

Od wielu lat zajmujemy się również systemami alarmowymi różnych producentów. Mamy odpowiedni sprzęt oraz doświadczenie w planowaniu, instalacji i konfiguracji systemów. Możemy od podstaw zaplanować i zainstalować system alarmowy, jak jest potrzeba to również poprawiamy istniejące systemy.

Nieodzownym w tematyce automatyki budynkowej są elementy kontroli dostępu. Zamki, rygle, szlabany, bramki, elektrozaczepy, zwory elektromagnetyczne, dostęp przez zbliżenie karty, pastylki to wszystko możemy zainstalować jako osobny system lub wpiąć go do Smart Budynku.

Jesteśmy partnerem dwóch największych producentów systemów przeciwpożarowych w Polsce. Możemy Państwu kompleksowo  zaplanować, zainstalować i wdrożyć system przeciwpożarowy wiodących producentów.

Planujemy i montujemy systemy światowych producentów z zakresu Audio / Video, w tym kompleksowe systemy kina domowego oparte na telewizorach wielkoformatowych lub projektorach wraz z systemem głośnikowym, systemy nagłośnienia budynków, systemy domowego sterowania nagłośnieniem, mowa o muzyce w każdym pomieszczeniu. Stosujemy specjalne systemy do nagłośnień w łazienkach, saunach, pomieszczeniach nietypowych o zmiennych warunkach klimatycznych. Montujemy również systemy dla hoteli, w tym m.in. telewizję hotelową.